קורסים וסדנאות

קורס חדר כושר לאושר

קורס לתרגול הרגלי חשיבה ופעולה תומכי אושר. קורס דיגיטלי שכולל 12 שיעורים אינטרנטיים מושקעים ובהם חומר כתוב, סרטונים, דפי עבודה ומדיטציות מוקלטות. לפרטים נוספים יש להקיש כאן

קורס לומדים להרגע

ידע וכלים להפחתת סטרס ושיפור השקט הנפשי. קורס דיגיטלי שכולל 10 שיעורים אינטרנטיים מושקעים ובהם חומר כתוב, סרטונים, דפי עבודה ומדיטציות מוקלטות. לפרטים נוספים יש להקיש כאן.

קורס סימן שאתה צעיר

ארגז הכלים השלם לשנים ארוכות של שמחה ובריאות. קורס דיגיטלי שכולל 8 שיעורים מצולמים. הקורס הזה הוא שיתוף פעולה מנצח שלי עם אילת אובלס (שעוסקת בתנועה, שירה וביטוי עצמי) ועדי גולדנברג (מומחית לתזונת אנטי-אייג'ינג) ולכן תכני הקורס מקיפים את כל האספקטים שלנו: גוף, תודעה, נפש, רוח.  לפרטים נוספים יש להקיש כאן.

מועדון הסוללים

מפגש אינטרנטי שבועי בשידור חי בו אנחנו משתמשים באימון התודעה לסלילת שבילים חדשים במוחנו, שבילים של חשיבה תומכת אושר. לפרטים נוספים יש להקיש כאן.

טבע ואהבה: טיולי סדנה

טיולי הסדנה של טבע ואהבה כוללים מסלולי הליכה בטבע משולבים בפעילויות סדנאיות. גם טיול חיצוני, הכרות עם מקומות, מראות ויופי – גם טיול פנימי, מפגש עם עצמנו, התבוננות ותובנות -וכל זה טבול בחווית חיבור ושייכות, שירה, שמחה ואהבה. בהנחיה משותפת שלי עם אילת אובלס. לפרטים נוספים יש להקיש כאן.

סדנת להיות מגדלור

סדנת התפתחות אישית בת 12 מפגשים פרונטליים לנשים בלבד. לפרטים נוספים יש להקיש כאן.

סדנאות סוף שבוע: ללמוד קצת אחרת עם דליה ואילת

סדנאות סוף שבוע חוויתיות של למידה תרגול וחיבור שמוקדשות לנושאים שונים בתחומי ההתפתחות האישית. למידה חוויתית, כלים מעשיים לצמיחה, שירה, תרגול יוגה וצ'י קונג, ביטוי, יצירה והתרוממות הרוח. בהנחיה משותפת שלי עם אילת אובלס. לפרטים נוספים יש להקיש כאן.