נעים להכיר

dalia 2014-3שמי דליה, אני ילידת 1956 (תעשו חשבון…), גרה בנס ציונה ואמא לשניים. כשהייתי צעירה בחרתי ללמוד ביולוגיה, עשיתי תואר ראשון, שני ושלישי (דוקטורט), ועבדתי כחוקרת באקדמיה ובתעשייה הביוטכנולוגית שנים רבות. במקביל לעבודה המדעית, הקדשתי זמן רב לתהליכי צמיחה והתפתחות במסגרות רבות כולל הקורס בניסים, הנתיב להתמרה עצמית, הבודהיזם הטיבטי ועוד.

ב-2004 התחלתי תהליך של שינוי אישי ומקצועי, עזבתי את המעבדה והמבחנות, ושקעתי בלימוד התחום החדש והמתפתח של wellness שמתמקד בשיפור הבריאות והשמחה. אחרי למידה רבת שנים במסגרות רבות ושונות הקמתי את המרכז לאימון התודעה שעוזר לאנשים לשפר את השמחה והבריאות בחייהם ע"י שינויים בצורת חשיבה.

נכון לזמן כתיבת שורות אלה אני מעבירה קורסים הרצאות וסדנאות בארגונים שונים ומול קהל פרטי, באופן פרונטלי וגם דיגיטלי. בנוסף אני עוסקת בארגון והנחייה של טיולי הסדנה של טבע ואהבה ברחבי הארץ יחד עם שותפתי אילת אובלס. במקביל לפעילויות כמנחה ומורה, אני מקפידה להשאר גם תלמידה, וכל הזמן לומדת דברים חדשים וממשיכה להתפתח.

אני אסירת תודה על ההזדמנות הנדירה להמציא את עצמי מחדש באמצע החיים, להתחבר למעיין פנימי של יצירתיות ושמחה, לעסוק בעשיה מרגשת ומלהיבה, ולפגוש כל כך הרבה אנשים יפים, שמחלקים איתי את עצמם בדרכים רבות. תודה לכל האנשים שהיתה לי הזכות להדריך, להנחות, וללמד, מכל אחד מכם למדתי משהו, ואת כולכם אני זוכרת.