קורס לומדים להרגע

ידע וכלים להפחתת סטרס ושיפור השקט הנפשי.

החיים מלחיצים? מוטרדים? מודאגים? חווים אי-שקט? מתקשים להרדם?

כולנו, חשופים באופן יום-יומי לגורמי לחץ, מתח ותסכול רבים, המכונים בשפה המקצועית "סטרס" (stress). המחקר המדעי מוכיח חד משמעית שהסטרס הכרוני בו כולנו חיים, משפיע על המוח והגוף שלנו, מחליש את מערכת החיסון שלנו וגורם לרוב בעיות הבריאות הפיזית והנפשית של האדם המודרני. לקריאת המאמר "מה זה סטרס ולמה הוא הורג אותנו" יש להקיש כאן.

stress-391659_640אז מה אפשר לעשות?

זהו שאפשר. אני מלמדת כבר מ-2009 בארגונים רבים ושונים
קורס להפחתת סטרס ובו:

  • ידע מבוסס על מחקרים עדכניים שמאפשר הבנה חדשה לגבי הקשר בין הגוף לנפש
  • כלים מעשיים לשימוש יומ-יומי להפחתת הסטרס ושיפור השקט הנפשי

הנה חלק קטן מתגובות משתתפי הקורס לאורך השנים:

  • אני סובלת ממספר מחלות כרוניות הגורמות לי לאי נוחות כאבים וחרדות. בחודש יוני 2009 הצטרפתי לקורס של ד"ר דליה רזניצקי "לומדים להרגע" באוניברסיטה העממית בתא. הצטרפותי לקורס נבעה מסקרנות והיה לי ספק בתועלת שאוכל להפיק מהקורס. בשמונה פגישות הקורס קיבלתי ידע על השפעת המתח והחרדה על מערכות הגוף השונות, חלקו של כל שיעור כלל תרגול והתנסות בשיטות הרפייה שונות. עד מהרה למדתי שאחדות מהן מסייעות לי והחלטתי לתרגלן מדי יום במשך כ-20 דקות ולעיתים בוקר וערב. התרגול סייע לי לשמור על קור רוח כאשר תקפו אותי כאבים עזים או נקלעתי לחרדה ולאיבוד עשתונות. מצב רוחי השתפר, אני מרוכזת יותר, חוסכת אנרגיה, מה שאפשר לי להתעניין בפעילות חברתית. עבורי הקורס של ד"ר דליה רזניצקי יירשם כאחד המעניינים והמועילים בין אלה שהשתתפתי בהם בשנים האחרונות, ואני אסירת תודה על מה שלמדתי בו. לידיה ד.
  • דליה שלום, ברצוני להודות לך על קורס מהטובים שנתקלתי בו. למרות שנתקלתי בחומר גם קודם, משהו באופן שבו הבאת את הדברים דיבר אליי אחרת. לא הפסדתי שיעור ויישמתי את הנלמד באופן מיידי בחיי היום יום. אני מתרגלת מדיטציות, הרפייה וברגע שעולה סטרס אני נזכרת להפסיק את המעגל ולפעול למען בריאותי . אני מודה לך על קורס מעניין, מלמד ומשרה שלווה וחיוך בחיי היום יום. בברכה ותודה, חגית.
  • הקורס פתח בפני צוהר להביט על החיים בפרופורציות נכונות. נהניתי, למדתי, השכלתי, שמחתי והתרגשתי! החיים נראים אחרת, יותר קלים, פחות תסכול, מבינה יותר (את עצמי במיוחד), שולטת ברגשות, כמה שאפשר, בכאבים, בהצלחה רבה. מודה על מה שיש לי, ולא בוכה על מה שאין. על כל זה תודה מקרב לב! מרים
  • תודה על השעות הטובות, השוות, המועילות בקורס המדהים. אני נעזרת- כמעט כל הזמן בכלים החשובים שנתת לנו. איריס
  • Shalom Dalia, I would like to thank you for the wonderful course I have taken with you. I have learned how to enjoy my life every moment of every day as well as how to make the best of every situation even if it is difficult. I am always in awe of how you manage to include such a wealth of interesting and relevant material in your lectures and organize all of it in a way that makes it easy and pleasant to absorb and make use of. I continue to practice what you have taught me and am constantly noticing how many unpleasant situations I have been able to avoid using all that I have learned. Yours, Louise

איפה מתקיים הקורס "לומדים להרגע"? אצלך בבית!

הקורס "לומדים להרגע" הוא קורס אינטרנטי המורכב מ-10 שיעורים מושקעים מאוד ללמידה עצמית מול המחשב שלך שייאפשרו לך ללמוד ולתרגל כלים להפחתת סטרס.

התוצאה: ירידה בדאגות, כעסים, מתחים ותסכולים – ועליה בשקט נפשי, שלווה ושקט.

תוצאות נוספות: שיפור מערכות היחסים, שיפור הבריאות, שיפור התפקוד ועליה במודעות. 

הנה מה שכתבה לי דבי שרכשה את הקורס בעיצומו של משבר הקורונה:

"היי דליה יקרה!!
ברגע זה ממש סיימתי את הקורס, "לומדים להירגע"…
בתקופה כה מורכבת, בשעות האלה של הלילה אהבתי לשמוע את קולך ואת ההסברים הכל כך ברורים ומדוייקים.
הכלים רבים וניסיתי את רובם ובעיקר כל הקשור להרפיה, דימיון מודרך ומדיטצייה שזה התחום הדורש אצלי יותר תרגול.
תודה על קורס מעשיר מאוד, ברור, מרגיע ופרקטי.
הרבה בריאות !!"

לפרטים נוספים על הקורס ולהרשמה יש להקיש כאן