השיטה של דליה מחוללת פלאים

עברתי את הקורס המקוון של ד״ר דליה רזניצקי ״חדר כושר לאושר״ ואני רוצה להמליץ עליו בחום לכל מי שרוצה לשפר את האושר שלו. מידת האושר הוא המרכיב העיקרי בעיני באיכות החיים שלנו. במידה רבה הוא נובע מתוכנו, מתוך דפוסי המחשבה שלנו, והוא תלוי בנסיבות החיצוניות במידה פחותה ממה שרבים נוהגים לחשוב. במגוון תורות רוחניות ובדתות תמיד הטיפו לחשיבה חיובית אבל למרות שרבים כל כך מכירים את התיאוריה מעטים כל כך מצליחים ליישמה. מדוע? כיוון שדפוס מחשבה הוא הרגל! הדפוס אינו מרפה מאיתנו אלא אם כן אנו משקיעים מאמץ מודע ומתמשך כדי להחליף אותו בדפוס אחר. כאן נכנס ה״סוד״ הגדול והפשוט: ידע אינו יכול לבוא לידי ביטוי מעשי ללא תירגול של טכניקה יעילה!

ד״ר דליה רזניצקי הצליחה באמצעות כישוריה המדעיים לפצח את הטכניקה של האושר בצורה חדשנית ומקורית. הקורס שהיא יצרה מתבסס כולו על מחקרים מדעיים עדכניים. אין בו שום מרכיב דתי והוא אינו מסווה של כת כזו או אחרת. דליה עיבדה את תוצאות המחקרים, שאותם היא מציגה בתחילת כל שיעור, והפיקה מהם שיעורים ותרגילים ממוקדים. בהשקעת זמן זעומה (כשעה בשבוע לצפייה בשיעור וכמה דקות תירגול בכל יום) השיטה של דליה מחוללת פלאים. דליה, מספקת שאלון ״אוקספורד״ מדעי, המאפשר לכמת את השינויים ברמת האושר בסקלה של 1 עד 6. אני יכול להעיד שהאושר שלי עלה מ-4.17 ל-5.72 בתוך שלושה חודשים. כאשר אני נזכר בדפוסי המחשבה הקודמים שלי קשה לי להאמין שמדובר באותו האדם.

ישנם תקופות בהיסטוריה שבהם התודעה אנושית עולה מדרגה. כך היה במאה ה-19 עם ביטול העבדות, כך היה במאה העשרים עם המהפיכה הפמיניסטית וכך היה גם עם המהפיכה החינוכית (זוכרים שלפני חמישים שנה מורים היו מלקים ילדים בכיתה דרך קבע?). סדר הגודל והפוטנציאל הגלום בידע ובטכניקה בקורס זה אינו פחות מן המהפיכות הגדולות הללו.

רועי לוטן גלזר
מן המקימים והמנהלים של המכון הבינתחומי למדע ותודעה

מוזמנים להגיב ולשתף חברים

תגובות

סגור לתגובות.