תוכנית המגדלור

תוכנית מקיפה ומשנה חיים של התפתחות צמיחה העצמה ושינוי עמוק.

התוכנית מבוססת על התפיסה שבתוך כל אדם יש מקום שלם וטהור שכולו אור, אהבה ושמחה. אבל במשך השנים האור הטהור שבתוכנו התכסה שכבות שמסתירות אותו. שכבות של טראומות, אשמות, אמונות מוטעות, מחשבות שליליות, הרגלים הרסניים.

בתוכנית הזו אנחנו מתחברות אל האור בתוכנו, נזכרות בו ועושות תהליכים להגדלה שלו. מצד שני, אנחנו חוקרות את השכבות שמסתירות אותו ומתחילות לפורר אותן כדי שהאור שלנו יוכל לצאת ולהאיר יותר ויותר. התהליכים האלה יאפשרו לנו להיות מגדלור. מקור של אור לעצמנו ולאחרים.

מה יצא לך מזה?

יותר הגשמה ♥ יותר שמחה ♥ יותר עוצמה ♥ יותר מודעות ♥ יותר אהבה לעצמך ולאחרים ♥ יותר ביטוי עצמי ♥ יותר יכולת עשייה בעולם

הנה חלק מהתגובות של בוגרות המחזור הראשון:

  • אני לא באותו מקום בו הייתי בתחילת הסדנה. זזתי ממקום של תקיעות, נוון, ביטול עצמי ואמונה שאני לא טובה למקום יותר בטוח, יותר שקט. אני מרגישה יותר טוב עם עצמי, למדתי על עצמי המון, מצאתי סוף סוף תשובות שלא היו לי שנים. קיבלתי כלים לראות דברים מזוית אחרת, להתמודד ברגעים קשים וכלים לזמן אושר לחיי. תודה על סדנה משמעותית, איכותית, מלאה בתכנים ובכלים פרקטייםמיכל. 
  • הסדנה תרמה לי מאוד. אני יותר מחוברת לעצמי ולרצונות שלי. יותר קשובה לעצמי, יותר מודעת, מבינה יותר מה קורה לי ולאנשים סביבימאיה. 
  • הסדנה הזו היא המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי. היא היתה בשבילי אי של שקט בתוך עולם של רעש. למדתי להתמודד טוב יותר עם מציאות לא פשוטה, למדתי לבחור בעצמיגלית. 
  • מתחילת הסדנא התחלתי לפגוש את עצמי. עד לסדנא התעלמתי והתכחשתי לעצמי. הסדנא עשתה לי מהפכה בהסתכלות על החייםגילה. 
  • אני פחות פגיעה, יותר שומרת על עצמי, מעריכה את עצמי יותר, מפרגנת לעצמי יותר. התחלתי לאהוב את עצמי, התחלתי לשחרר, התחלתי לנשום. בנוסף חלו שינויים משמעותיים במערכות היחסים שלי והיחסים שלי עם בעלי השתפרו באופן עמוק. אירה. 

לפרטים נוספים יש להקיש כאן.